CZECH ADVENTURE RACE

23. - 27. 8. 2023

CZAR23 – stejný, ale přesto úplně jiný

Stejné místo, jiná trať. Tak by se dalo shrnout rozhodnutí pro srpnový závod. V Kyselce se nám líbilo natolik, že jsme se rozhodli využít kempu Ontario pro zázemí i v následujícím roce. Nebojte se, trať bude naprosto jiná, prozkoumáte další hrady a rozhledny. A kopce? Zase budou!

Video ze Sport5

Zážitky z letošního závodu si můžete oprášit v reportáži na Sport5.

Výsledky, tracking & GPX

Vyvěsili jsme na webu výsledky obou závodů. A v LIVE se můžete podívat kudy jste to šli – a porovnat se s ostatními týmy. Jen zaškrtněte kdo všechno vás zajímá a zmáčkněte Play. Hezky se na to kouká.

Shrnutí jednotlivých dní

O zajímavých okamžicích z každého dne závodu si můžete přečíst v krátkých reportážch na Sleepmonsters. 

Kam to letos bude?

Závodní schémata jsou tu! Jak pro CZAR22, tak pro MINI AR. Těšíte se?    

MINI AR kilometráž a disciplíny

Je na čase zveřejnit také pár čísel o MINI Adventure Race. Můžete se těšit na 50 km treku ve dvou etapách, včetně jednoho orienťáku a ferraty. A pak taky na 150 km bajku se dvěma vloženými single traily. Jupí!

Startovné 12 tisíc pouze do konce března

Pokud chcete platit startovné 12 tisíc jako vždy, využijte posledních pár březnových dní. Od dubna zvyšujeme cenu na 15 tisíc za tým. P.S. Již brzy odtajníme centrum závodu! 

CZAR22 bude opět v srpnu

Wenger Czech Adventure Race 2022 odstartuje ve čtvrtek 25. srpna. Po jednom zářijovém ročníku se tedy opět vracíme k prázdninovým termínům.