WENGER CZECH ADVENTURE RACE

15. - 18.9.2021

Vyhraj půlku startovného na CZAR21!

Užij si spoustu zábavy v polských Beskydech a vyhraj půlku startovného pro svůj tým na Wenger CZAR21! Má to dvě podmínky: Musíš jet v jedné ze dvou nejdelších kategorií (LONG&HARD nebo SHORTER but HARD) a zároveň v nich musí startovat celkem alespoň 25 dvojic. Plus musíš mít kliku a být vylosovaný jako výherce startovného. Jak dlouhá je dlouhá kategorie? Celkem cca 150 km (90 MTB, 45 běh plus OB, kánoe a lezení), časový limit: 24 hodin. Na výběr máš ještě dvě kratší kategorie a 3 běžecké. Víc už si přečti sám na Rajd Beskidy a vyraž za dobrodružstvím!

Kdo se hlásí?

Od… TEĎ můžete hlásit své týmy na CZAR21. Pojďte na to!

15.-18. 9. 2021

Wenger CZAR se po letech přesouvá na září. Rezervujte si termín, sežeňte parťáky.. a my jdeme plánovat vaše podzimní dobrodružství.  😉

LIVE TREKKING A POZOROVATELSKÉ STRÁNKY

Na webu Sleepmonsters Rob Howard zanalyzoval startovku a představil některé týmy. Zajímá vás, kde můžete závod sledovat?
🧐 Wenger CZAR Live tracking – odkaz na mapu, kde se vám zobrazí trať a pozice jednotlivých týmů, zveřejníme na webu (www.adventurerace.cz), hned jak začnou registrace (St 15 h).
🧐Tady na facebooku Czech Adventure Race
🧐 Na mezinárodním webu www.sleepmonsters.com a facebooku Sleepmonsters Sleepmonsters – The Adventure Racing Website
🧐 AR Live Coverage – Craig Cook, vynikající pozorovatel a analytik už usedá do svého legendárního křesla před svým domkem na Novém Zélandu.
🧐 Aplikace Maria Leijerstam, kde budete moci sledovat pohyb jejího týmu, prohlédnout si další fotky a videa: https://storymaps.arcgis.com/…/27ffaca5183f488f9bf570f47583…

Letos bez ferraty

Letos nechte ferraťáky doma.. nebo si je vemte a užijte si krásné ferraty před/po závodě. 🙂