WENGER CZECH ADVENTURE RACE

26. - 30.8.2020

LIVE TREKKING A POZOROVATELSKÉ STRÁNKY

Na webu Sleepmonsters Rob Howard zanalyzoval startovku a představil některé týmy. Zajímá vás, kde můžete závod sledovat?
🧐 Wenger CZAR Live tracking – odkaz na mapu, kde se vám zobrazí trať a pozice jednotlivých týmů, zveřejníme na webu (www.adventurerace.cz), hned jak začnou registrace (St 15 h).
🧐Tady na facebooku Czech Adventure Race
🧐 Na mezinárodním webu www.sleepmonsters.com a facebooku Sleepmonsters Sleepmonsters – The Adventure Racing Website
🧐 AR Live Coverage – Craig Cook, vynikající pozorovatel a analytik už usedá do svého legendárního křesla před svým domkem na Novém Zélandu.
🧐 Aplikace Maria Leijerstam, kde budete moci sledovat pohyb jejího týmu, prohlédnout si další fotky a videa: https://storymaps.arcgis.com/…/27ffaca5183f488f9bf570f47583…

Jak to bude daleko?

Dlouhý závod jsme pro vás připravili 300 km bajkování, 85 km treku, 20 km orienťáku a 33 km pádlování. To vše rozděleno do několika etap okořeněných vloženými disciplínami jako skalní lezení, jumarování, slanění, via ferraty atd. Se závodním schematem budeme ještě chvilku dělat drahoty, ale aspoň už víte, na co se připravit.

Wenger Czech AR bude!!!

Jsme moc rádi, že vám můžeme už teď sdělit, že 18. ročník závodu proběhne bez pauzy, na konci srpna letošního roku. Detaily a dopady našeho rozhodnutí ještě ladíme, ale brzo je zveřejníme. Vy nám prosím dejte co nejdříve vědět, pokud se váš tým nemůže zúčastnit a nebo se dohlaste. (Do konce června za původních podmínek, tj. 12 tis. za tým.)

Vím, že nic nevím.. do 1.7.

Moc rádi bychom vám už sdělili, zda Wenger Czech AR a MINI AR letos budou, či zda je odložíme. Buďte ale prosím trpěliví, situace se mění a vyvíjí.. uvidíme, kam dospěje 1. 7. To je nový a poslední termín, kdy vám řekneme, jak to se závodem 2020 bude. Základní startovné stále platí.