WENGER CZECH ADVENTURE RACE

26. - 30.8.2020

15.-18. 9. 2021

Wenger CZAR se po letech přesouvá na září. Rezervujte si termín, sežeňte parťáky.. a my jdeme plánovat vaše podzimní dobrodružství.  😉

LIVE TREKKING A POZOROVATELSKÉ STRÁNKY

Na webu Sleepmonsters Rob Howard zanalyzoval startovku a představil některé týmy. Zajímá vás, kde můžete závod sledovat?
🧐 Wenger CZAR Live tracking – odkaz na mapu, kde se vám zobrazí trať a pozice jednotlivých týmů, zveřejníme na webu (www.adventurerace.cz), hned jak začnou registrace (St 15 h).
🧐Tady na facebooku Czech Adventure Race
🧐 Na mezinárodním webu www.sleepmonsters.com a facebooku Sleepmonsters Sleepmonsters – The Adventure Racing Website
🧐 AR Live Coverage – Craig Cook, vynikající pozorovatel a analytik už usedá do svého legendárního křesla před svým domkem na Novém Zélandu.
🧐 Aplikace Maria Leijerstam, kde budete moci sledovat pohyb jejího týmu, prohlédnout si další fotky a videa: https://storymaps.arcgis.com/…/27ffaca5183f488f9bf570f47583…

Letos bez ferraty

Letos nechte ferraťáky doma.. nebo si je vemte a užijte si krásné ferraty před/po závodě. 🙂

Jak to bude daleko?

Dlouhý závod jsme pro vás připravili 300 km bajkování, 85 km treku, 20 km orienťáku a 33 km pádlování. To vše rozděleno do několika etap okořeněných vloženými disciplínami jako skalní lezení, jumarování, slanění, via ferraty atd. Se závodním schematem budeme ještě chvilku dělat drahoty, ale aspoň už víte, na co se připravit.

AR je změna

Udělali jsme pár změn ve schématu i vybavení. Projděte si prosím webovky, ať nejste překvapení. 

Centrum závodů a ubytování

Základnou pro letošní rok nám bude RS Pařez, které nemá žádné webové stránky. Zato je uprostřed nádherné přírody a to je víc. Týmy pro Wenger CZAR mají možnost spát v chatce či ve stanu, MINI v budově či ve stanu. Pro ceny a instrukce mrkněte do Propozic CZAR a Propozic MINI AR.